Apie

Inovacijų savaitė 2018: Naujos realybės

„Inovacijų savaitė 2018“ – tai nemokamų renginių ir novatoriškų idėjų kupinas miesto festivalis, draugėn suburiantis inovacijų entuziastus: visuomenininkus, verslo, mokslo, viešojo sektoriaus atstovus ir jaunimą dalytis ateities vizijomis.  

Trečius metus iš eilės vykstantis festivalis šiemet rugsėjo 24–30 d. aplankys du didžiausius Lietuvos miestus – renginiai vyks Vilniuje ir Kaune. Miesto festivalio dalyvius kvies atviros ir nemokamos paskaitos apie ateities technologijas, lietuvių sukurtų novatoriškų produktų paroda, nemokamos programavimo pamokos, verslo pusryčiai, protmūšis, interaktyvios pramogos ir daug kitų veiklų.

Miesto festivalio „Inovacijų savaitė 2018“ renginius jungia viena tema – naujos realybės. Kasdienybėje pritaikomos naujos technologijos įsitvirtina mūsų gyvenime, be jų nebeįsivaizduojame ne tik aukštųjų technologijų plėtros, bet ir kasdienių buities darbų. Praplėstos galimybės sukuria naują potencialą mokslui, šalies ekonomikai, verslui – augti, kurti, eksperimentuoti ir klestėti. Renginiai miestiečius ir miesto svečius kvies atsakyti į klausimą, kaip keičiasi mūsų pasaulio suvokimo ribos.

Svarbiausios renginių temos – technologijų inovacijos (ateities technologijos, mokslo ir verslo partnerystė, technologijos praktikoje), inovacijos versle (medija ir rinkodara, ateities technologijos, išmanūs sprendimai), inovacijos kasdieniame gyvenime (vartojimo įpročiai, socialinės medijos, dirbtinis intelektas). Visuomeninkai, mokslo ir verslo atstovai dalysis sėkmės istorijomis ir pasiteisinusia inovacijų praktika, padėjusia praplėsti jų pasaulio suvokimo ribas.

„Inovacijų savaitės 2018“ renginius organizuoja Ūkio ministerija kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA).